SİZİ ARAYALIM

Sizi ArayalımEkran Görüntüleri

Uzman Posta’nın yönetim ekranlarına ve mesajlara birden fazla ortamdan kolaylıkla ulaşılır. Web tabanlı yönetim ekranlarımıza SSL güvenliği ile erişilir. Outlook, Apple Mac Mail ve Mozilla Thunderbird ile mesajlara erişebildiğiniz gibi webmail ekranlarımız ve tüm mobil cihazlardan da mesajlarınıza ulaşırsınız. Ekran görüntülerimiz ....

Uzman Posta ile e-mail trafiğinizi alıştığınız ortamda kontrol etmeye devam edersiniz. Outlook ortamını %100 destekleyen Uzman Posta, standart protokolleri destekleyen tüm e-mail yazılımlarıyla tam uyumludur. Güvenli IMAP ve POP bağlantısı ile Windows ve Mac yazılımları Uzman Posta ile sorunsuz çalışır. 

Birden fazla yazılımın hesap kurulumunu anlatan videolar ve destek ekranları en kolay şekilde Uzman Posta ortamına taşınmanıza yardımcı olur.

  1. Outlook 2007/2010/2013 ve 2016
  2. Thunderbird Mozilla
  3. Apple Mac Mail ve diğerleri

Uzman Posta

Uzman Posta Webmail ortamının sağladığı çeviklik ve kolaylığa hemen alışacaksınız. Hem normal hem de gelişmiş kullanım alışkanlıkları için Uzman Posta Webmail tercih edilebilir. 

Outlook ortamının sağladığı Kontakt ve Takvim özelliklerini senkronize olarak kullanma imkanını veren Zimbra ara yüzü her ortamda düzenlenebilir. Uzman Posta Webmail demo ekranlarına ulaşmak ve bu ortamı denemek için lütfen Uzman Posta - Ücretsiz Dene linkini ziyaret ediniz.

Uzman Posta - Ücretsiz Dene
Uzman Posta