SİZİ ARAYALIM

Sizi ArayalımDeğerli İş Ortaklarımız,

Dijital dönüşümün ivmesini arttırdığı ve ulusların Endüstri 4.0’a büyük kaynaklar ayırarak hazırlandığı bir dönemdeyiz. Bulut teknolojilerinin artan oranda belirleyici ve taşıyıcı olduğu bu dijital dönüşüm sürecinde Uzman Posta olarak işlem hızından depolama kapasitesine, akıllı operasyon süreçlerinden güvenli iletişime pek çok noktada rol üstleniyoruz. Özellikle küçük ve orta ölçekli şirketler ve kamu kurumları için hayati önemde olan düşük maliyetli güvenli iletişim ihtiyacına cevap vererek, Türkiye’nin en güvenilir ve tercih edilen bulut e-posta servis sağlayıcılarından biri haline gelmeyi başardık.

Uzman Posta bugün çoğunluğu KOBİ seviyesinde olmak üzere 1200’ün üzerinde şirketin 100 bine yakın e-posta hesabını yönetiyor. Ayrıca bu hesaplarla entegre çalışabilen e-posta arşivi ve toplu e-posta hizmetleri de, kurumsal hafızalarını korumak ve diğer işletmelerle olan iletişimlerini hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek isteyen şirketlerce kullanılabiliyor.

Uzman Posta’yı bu noktaya getiren unsurların başında son teknolojilerle yerelliğin avantajlarını bir arada müşterilere sunabilme becerisi geliyor. Bu başarıda elbette adanmış bir ekip, işinde uzmanlaşmış ve e-posta konusundaki tüm soruları ivedilikle yanıtlandıran destek birimleri, iş ortaklarıyla aynı dili konuşan ve onları net şekilde anlayabilen profesyonel kadrosu büyük rol oynuyor. Servislerimizin kalite ve güvenilirliğini en üst düzeyde tutma amacıyla yaptığımız yatırımlara ara vermeden devam etmemiz ise başarımızın sürekliliğini sağlıyor.

Uzman Posta platformunu üreten ekip olarak teknolojiyi tüketen değil üreten, ithal eden değil ihraç eden olmayı, Türkiye’nin yerel ihtiyaçlarına seslenen global kalitede ürünler sunmayı nihai hedefimiz olarak görüyoruz.

Teknolojiyi konuşan değil yapan topluma dönüşmenin böylelikle mümkün olacağı inancındayız.

Gökalp Çakıcı
Genel Müdür